Hallitus

Iisalmen Reserviupseerikerhon toimintaa ohjaa vuosikokouksen nimeämä hallitus.  Hallitus laatii toimintasuunnitelman ja budjetin, sekä valvoo niiden toteutumista. Varsinaista toimintaa toteuttavat hallituksen nimeämät toimikunnat. Iisalmen Reserviupseerikerho ry:n hallituksen kokoonpano vuonna 2018 on seuraava:

Varapj.

Jari Mustonen

Majuri (res.)

0407 182 414

jari.mustonen@atria.com

Jäsen

Tommi Lähteinen

Yliluutnantti (res.)

050 5900 906

tommi.lahteinen@gmail.com

Sihteeri

Markku Sipola

Kapteeni (res.)

0440 677 977

markku.sipola@ylasavonputki.fi

Rahastonhoitaja

Jouko Koivunen

Kapteeni (res.)

044 526 3057

jouko.koivunen@meili.fi

Jäsen

Mikko Laajalahti

Kapteeni (res.)

044 700 5208

mikko.laajalahti@meili.fi

Jäsen

Petri Kortelainen

Yliluutnantti (res.)

0500 579 640

petri.kortelainen@kortelainen.fi

Jäsen

Matti Karhu

Yliluutnantti (res.)

0400 377 609

matti.karhu@agrimarket.fi

Jäsen

Osmo Naakka

Yliluutnantti (res.)

040 553 1140

osnaak@meili.fi

Jäsen

Tero Kortelainen

Yliluutnantti (res.)

040 543 6898

tero.kortelainen@ponsse.com

Puheenjohtaja

Lassi Väänänen

Kapteeni (res.)

0500 730 531

lassiva@gmail.com

Jäsen

Hannu Kuosmanen

Yliluutnantti (res.)

044 721 0448

hannu.kuosmanen@sahkotyokuosmanen.fi

Jäsen

Hannu Keränen

Kapteeni (res.)

044 076 2161

hannu1.keranen@gmail.com