Hallitus

Hallitus kokoontuu pääsääntöisesti ennen esitelmätilaisuuksia Kauniaisten kaupungintalolla. Hallituksen kokoukset ovat avoimet yhdistyksen jäsenille.

hallituksen puheenjohtaja

Sami Tahvanainen

sami.tahvanainen@icloud.com

hallituksen varapuheenjohtaja

Antti Palomäki

050-65617

antti.palomaki@kesko.fi

hallituksen jäsen

Jyri Tapper

yliluutnantti

050-4607478

jyri.tapper@valtiokonttori.fi

hallituksen jäsen

Janne Yli-Äyhö

luutnantti

+358400410698

janneya@gmail.com

hallituksen jäsen

Lauri Ant-wuorinen

aliluutnantti

+358503511305

lauri.ant-wuorinen@plastex.fi

hallituksen jäsen

Ilpo Kaislaniemi

luutnantti

0400-712086

ilpo.kaislaniemi@gmail.com

hallituksen jäsen

Jyri Inha

ltn

0407025897

jyri.inha@vm.fi

hallituksen jäsen

Antti Knuuti

vänr

044-2780127

aknuuti@cc.hut.fi

hallituksen jäsen, tiedotusasiat

Jukka Knuuti

kapteeni

09-8037402

jukka.knuuti@gmail.com

hallituksen jäsen

Arvo Kukko

yliltn

0400505765

arvo.kukko@gmail.com

hallituksen jäsen

Mikko Leppänen

komentajakapteeni

0500-101045, 050-5723978

mikko.leppanen@espoo.fi

hallituksen jäsen

Ragnar Lilius

Luutnantti

040-1973843

ragnar.lilius@gmail.com

hallituksen jäsen, urheiluasiat

Kaj Lännenpää

050-4031466

kaj.lannenpaa@kolumbus.fi

hallituksen jäsen, talousasiat

Pekka Nikkanen

09-5052620, 0500-500981

nikkaset@kolumbus.fi

hallituksen jäsen

Mika Westerling

09-5052386, 09-5050699, 0400-446237

mika@mikewest.fi

hallituksen jäsen

Aku Kajan

luutnantti

aku.kajan@gmail.com