Kerhon hallitus

Puheenjohtaja       Jari Tiainen

puh 050 5988 913

jari.tiainen@metsagroup.com

 

Varapuheenjohtaja   Reino Pajari

puh 0400 150 116

reino.pajari@co.inet.fi

 

Sihteeri   Juha Kosonen

puh 0400 750 983

juha.kosonen@ppj.inet.fi

 

Ampumaupseeri ja Asevastaava   Jorma Backman

puh 040 8213 762

kaija.backman@luukku.com

 

Kulttuuriupseeri   Seppo Sahla

puh 050 5303 426

seppo.sahla@elisanet.fi

 

Huoltoupseeri    Matti Hämäläinen

puh 040 5130 749

matti.hamalainen@metsakeskus.fi

 

Talousupseeri    Jyri Lankinen

puh 040 5072 853

jyri.lankinen@saunalahti.fi

 

Järjestöupseeri    Risto Turunen

puh 050 5989 087

turunen.risto@gmail.com