Hallitus 2019

Puheenjohtaja:
Tino Johansson, mob. 045 673 8952, email tinoj(a)jippii.fi

Varapuheenjohtaja:
Teemu Karhapää, email teemukarhapaa(a)hotmail.com

Sihteeri:
Seppo Vahasalo, mob. 040 560 9500, email seppo.vahasalo(a)gmail.com

Ampumavastaava:
Esko Kaappola, mob. 0500 628 586, email esko.kaappola(a)danfoss.com

Varautumis- ja projektiupseeri:
Markus Lassheikki, mob. 040 779 9680, email markus.lassheikki(a)saunalahti.fi

Rahastonhoitaja:
Sami Kujala, mob. 0400 766 491, email sami.kujala(a)vem.fi

Liikuntaupseeri:
Tatu Pätiälä, mob 050 4039882, email tatu.patiala(a)gmail.com

Nuorisoupseeri:
Ville Karttunen, mob. 050 453 4205, email ville.karttunen(a)iki.fi

Turpo-upseeri:
Lauri Jouppi, mob. 040 825 6418, email lauri.jouppi(a)handelsbanken.fi

Yhteysupseeri:
Jussi Siitonen, mob. 040 777 1471, email jussi.siitonen(a)kolumbus.fi

Perinneupseeri:
Sami Viitanen, mob. 040 506 2760, email viitanens505(a)gmail.com

Yhdistyksen postit sihteerille (sähköpostit myös puheenjohtajalle) osoitteella:
Malmströmintie 17, 02400 Kirkkonummi

Sivun tiedot päivitetty 21.1.2019