Hallitus

 

Puheenjohtaja Keijo Kylmälä keijo.kylmala(at)gmail.com 045 156 3661
1. Varapuheenjohtaja Jukka Huikko jukka.huikko(at)kolumbus.fi 050 540 9664
2. Vp & 1. nuorisoups. Willem van Schevikhoven ville(at)race.fi 040 770 0740
Sihteeri Esa Kukkonen esao.kukkonen(at)kolumbus.fi 041 460 9706
Yhteysupseeri, UUDALTSTO Olli Greggilä olligreggila(at)gmail.com 0400 668 806
Hallintoupseeri Kari Haapala kari.haapala(at)gmail.com 040 520 7035
Koulutus- ja valmiusupseeri Seppo Rantanen seppo.rantanen(at)jarvenpaa.fi 050 522 5073
Liikuntaupseeri Osmo Vikman rokantero(at)gmail.com 040 770 0659
Asevastaava, ampumaupseeri Esko Sarkanen esko.sarkanen(at)saunalahti.fi 0400 474 799
Varainhoitoupseeri Hannu Lagerström hannu.lagerstrom(at)saunalahti.fi 0400 511 394
2. Nuorisoupseeri Panu Maalampi panu.maalampi(at)hotmail.com 0400 597 307
Nettiupseeri Aku Lindström aku.lindstrom(at)gmail.com 040 568 3877
Someupseeri Jere Willberg jere_willberg(at)hotmail.com 040 532 9365
Tiedotus- ja jäsenupseeri Veikko Karhumäki veikko.karhumaki(at)msoynet.com 041 547 5508
Lippu-upseeri Mika Nurmela mtnurmela(at)hotmail.com 040 510 0774
Perinneupseeri Pekka Hänninen ps.hanninen(at)kolumbus.fi 040 761 4016
Kerhoupseeri Jukka Orsila jukka.orsila(at)pp.inet.fi 0400 843 736