Hallitus 2019

 

Puheenjohtaja

Vesa Viirros, Satamakatu 6-8 C 41 , 26100 Rauma, Puh.: m. 040 519 3489, Sp.: vesa.viirros(at)gmail.com

Varapuheenjohtaja

Mikko Lemmetty, Kettutie 6, 27100 Eurajoki, Puh.: m. 044 345 9571, Sp.: mikko.lemmetty(at)iki.fi

Sihteeri

Ravo Sarmet, Kolhantie 134 b, 26510 Rauma Puh.: m. 040 562 8182, Sp.: ravo.sarmet(at)metsagroup.com  

Taloudenhoitaja

Erkki Hammar, Nortamonkatu 16 as. 25, 26100 Rauma Puh.: m. 0400 590 260, Sp.: erkki(at)hammar.fi  

Muut hallituksen jäsenet:

Rauli Antola, Sepänkatu 1 B 6, 26100 Rauma   Puh.: m. 045 632 8081,  Sp.: rauli.antola(at)luukku.com

Olavi Birkaman, Aittakarinkatu 26 B 27, 26100 Rauma, Puh.: m. 050 566 7393, Sp.: olavi.birkman(at)dnainternet.net

Juha Kallio, Palomäenraitti 39 A, 27600 Hinnerjoki, Puh.: m. 050-535 8876, Sp.: julle_kallio(at)hotmail.com

Jyrki Koivunen, Satamakatu 22 A 4, 26100 Rauma, Puh.: m. 040-090 4989, Sp.: jykke.koivunen(at)luukku.com 

Matti Ohvo, Paattipolku 4 A 14, 26200 Rauma,  Puh.: m. 040 672 1290, Sp.: matti.ohvo(at)hotmail.com

Juha-Pekka Savolainen, Suokarinkatu 17, 26100  Rauma,  Puh.: m. 040 595 2009,                                                  Sp.:juha-pekka.savolainen(at)winnova.fi

Jussi Vatka, Purjehtijankatu 56, 26200 Rauma,   Puh.: m. 040 511 4977, Sp.: jussivatka(at)hotmail.com

Kerhon asevastaavat:

Ravo Sarmet, (yhteystiedot edellä)

Juha Virola, Pyynpäänkatu 14, 26100 Rauma, Puh.: m. 040 848 6535, Sp.: juha.virola(at)luukku.com

 

Edustukset 2019

RUL:n liittovaltuuston jäsen: Ravo Sarmet
Satakunnan Reserviupseeripiirissä;
– 2. varapuheenjohtaja: Pasi Suominen
– piirihallituksen jäsenet: Vesa Viirros ja Matti Ohvo
– meriupseeri: Vesa Viirros