Senioriupseerien hallitus 2021

Puheenjohtaja Hannu Venäläinen
venalaisenhannu@gmail.com
Majuri (res) Työvaliokunnan puheenjohtaja

Varapuheenjohtaja Pertti Reijonen
Pertti.Reijonen@elisanet.fi
Majuri (res)

Kari Kuoppala
matinor@luukku.com
Kapteeni (res) Taloustoimikunnan puheenjohtaja

Reijo Vihonen
reijo.vihonen@luukku.com
Kapteeni (res) Jäsen- ja palkitsemistoimikunnan puheenjohtaja

Kari Vitie
kari.vitie@gmail.com
Majuri (res)

Seppo Simola
seppo.simola@dlc.fi
Kapteeni (res)

Muita toimihenkilöitä:

Sihteeri Seppo Kulmala
skulmala48@gmail.com
0405869252

Kauko Hurme
kauko.hurme@elisanet.fi
vänrikki (res) Talousvastaava

Tuomo Lintulaakso
tuomo@lintulaakso.net
Yliluutnantti (res)