Hallitus 2019

Porvoon Reserviupseerikerho ry:n hallitus 2019:

      • PUHEENJOHTAJA
        Yliluutnantti Sami Sinkko  Sami.sinkko[at]lindstromgroup.com

      • VARAPUHEENJOHTAJA
        Luutnantti Toni Sarro puh.0400 609 619 varapj.pruk[at]gmail.com

      • SIHTEERI
        Kapteeni Teppo Luoto teppo.luoto[at]neste.com

      • TALOUSUPSEERI
        Kapteeni Teemu Turunen puh. 040 823 7307 talous.pruk[at]gmail.com

      • TIEDOTUSUPSEERI
        Insinööriyliluutnantti Niko Rintala puh. 050 353 1120 internet.pruk[at]gmail.com

      • ASEUPSEERI
        Kapteeni Jukka Jaatinen puh. 045 322 9525 jukka.jaatinen[at]gmail.com

      • NUORISOUPSEERI
        Vänrikki Aino Talvi puh. 040 577 6736 some.pruk[at]gmail.com

      • JÄSENUPSEERI
        Yliluutnantti Martin Glantz puh. 0400 800 416 martin.glantz[at]gmail.com

      • VARAUTUMISUPSEERI
        Luutnantti Antti Rytivaara puh. 050 4066 071 anttirytivaara[at]gmail.com

    PIIRIYHTEISTYÖ
    Yliluutnantti Juha Liukkonen puh. 050 4584864 juha.liukkonen[at]neste.com

  • LIPPU- JA JÄRJESTELYTOIMIKUNTA (hallituksen ulkopuolelta)

  • Vänrikki Bjarne Stjernberg puh. 019 652 476 bjarne.stjernberg[at]gmail.com

    YHTEYSUPSEERI (Porvoon kaupunki, Yhteistyöelin, hallituksen ulkopuolelta)

  • Yliluutnantti Erkki Naumanen puh. 044 350 8928 naumanenerkki01[at]gmail.com

Muut toimihenkilöt:

  • Uudenmaan Piirin 2.varapuheenjohtaja Juha Liukkonen
  • Piirihallituksen jäsenet Sami Sinkko ja Toni Sarro
  • Piirihallituksen varajäsenet Niko Rintala ja Teemu Turunen

    Toimintamme >>

    Hallituksen kokoukset alkavat yleensä klo 18:30 ja ne pyritään päättämään klo 21:00 mennessä. Tapahtumakalenterissa on kuukausittaiset kokoukset.
    Mikäli haluat tulla kokoukseen esittäytymään/kuuntelemaan puhe oikeudella/kahville ilmoita ennakkoon puheenjohtajalle tai sihteerille!