Piirihallitus

Varsinais-Suomen Reserviupseeripiirin piirihallitus vuonna 2022

Puheenjohtaja Juha-Pekka Sainio (juha-pekka.sainio@simmottis.fi)
1. Varapuheenjohtaja Tomi Hoppela (tomi.hoppela@turku.fi)
2. Varapuheenjohtaja Hannu Pölönen (hannu.polonen@salo.fi)

Jäsen Lauri Valtonen (lauri.valtonen@rohkeagroup.fi)
Varajäsen Jari Piili (jari.piili@ncc.fi)
Jäsen Mikko Kuusisto (mikko.kuusisto@turku.fi)
Varajäsen Antti Pihlava (ansapi89@gmail.com)
Jäsen Markus Hietamäki (markus@nice-trading.fi)
Varajäsen Oskari Kuuskoski (oskari.kuuskoski@gmail.com)
Jäsen Tero Heinilä (teroheinila@luukku.com)
Varajäsen Jukka Huhtala (jukka.huhtala@elisanet.fi)

Toiminnanjohtaja ja piirihallituksen kutsuttu sihteeri
Joni Lindeman (toiminnanjohtaja.vsrespiirit@gmail.com)