Hallitus

Yhdistyksemme hallitus valitaan vuosittain syyskokouksessa, joka pidetään sääntöjen mukaisesti loka-marraskuun aikana.

Vuoden 2021 hallituskokoonpano:

Kapt Marko Pasma, Puheenjohtaja
050 304 7794, marko.pasma@dtl.fi

Vänr Jenny Koskimäki, Varapuheenjohtaja sekä 2. Ampumaupseeri  (SRA-toiminta)
koskimakij@gmail.com

Vänr Olli Haapanen, Urheilu-upseeri
040 768 8313, olli.haapanen86@gmail.com

Vänr Joonas Klemola, Nuoriso- ja viestintäupseeri
joonas.klemola832@gmail.com

Ylil Jaakko Perttula, Tiedotusupseeri
jaakkoperttula24@gmail.com

Ltn Antti Siponen, Koulutusupseeri
antti.siponen@riihisoft.fi

Vänr Miika Tiihonen, 1. Ampumaupseeri (ratalajit)
miika.tiihonen@saunalahti.fi

Lisäksi hallituksen ulkopuolella tehtäviä hoitavat:

Ylil Jones Pohjanvuori, Talousupseeri ja sihteeri
0400 476 472, jones.pohjanvuori@me.com

Ltn Juho Haapanen, Ratavastaava
040 134 4754, juho.haapanen@gmail.com